Acun Ilıcalı’yı hiç böyle görmediniz! O kare sosyal medyayı salladı…

 Acun Ilıcalı’yı hiç böyle görmediniz! O kare sosyal medyayı salladı…

Şimdilerde Survivor çekimleri nedeniyle Dominik’te olan Acun Ilıcalı, sosyal medya paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak Ilıcalı, çocukluk yıllarına dair bir kareyi hayranlarının beğenisine sundu, sosyal medyayı salladı!

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında yer alan Acun Ilıcalı, Instagram hesabından çocukluğuna ait bir fotoğrafı ‘tbt’ notuyla paylaştı. Ilıcalı’nın paylaşımı sonrasında ünlü isimler adeta yorum yağdırdı. Acun Ilıcalı’nın çocukluk yıllarına dair ilk kez bir paylaşımını görenler, hem şaşkınlık yaşadı, hem de fotoğrafı beğeni yağmuruna tuttu.

İşte o paylaşım;

Yayın hayatını Tv8’de sürdüren Acun Ilıcalı, Ninja Warrior Türkiye, Para Bende, Hülya Avşar Show, Arda’nın Mutfağı, Aileler Yarışıyor, Ver Fırına, Kel Alaka, Akademi, Ütopya, Rising Star Türkiye, İşte Benim Stilim ve 3 Adam gibi programları kanalında yayınladı. 2016 yılında da “İşte Benim Stilim Ünlüler” adlı yarışma programının yapımcılığını yapmaya başladı. 7 Ekim 2016 tarihinde de TV8,5 adlı spor kanalını kurdu. Öte yandan Ilıcalı, 2005 yılında ilk kez Türkiye’de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 senesinde de ?2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek listede 62. sıraya yükselmiştir.

Önerilen Haberler