Cumartesi, 15 Mayıs 2021 16:25

Bodrum'da Sezon açıldı rakamlar CEP Yakıyor

Oy Ver!
(3 Oylar)

BODRUM'DA SEZON AÇILDI FAKAT RAKAMLAR CEP YAKIYOR!

Pandemi süreci insanlar, yüksek apartman dairelerinden, kalabalıklardan uzak, toprağa daha yakın yaşamayı hatırlattı. Sokağa çıkma yasakları ve hafta sonu kısıtlamalarında kendilerini daha özgür hissetmek isteyenler, tatil yörelerine yöneldi.

Maça Kızı Beach Bodrum - En İyi Bodrum Beachleri

DENİZE GİRME ÜCRETİ DUDAK UÇUKLATTI! 

Maça kızı'nın plaj girişi bu sene 750 TL. Fiyata yüzde 13 de servis ücreti ilave edilecek. Denize girme ücreti aşağı yukarı 1000 TL kadar olacak. 

Tatil ve Yemek - Psikoterapist Cem KEÇE - Seks Mutfağı

YEMEK FİYATLARINDA ŞOK ARTIŞ

Kelebek'in haberine göre, No:81'in plaja giriş fiyatı 450 TL.

Yemek fiyatları ise geçen seneye oranla yüzde 30, bir önceki seneye oranla da yüzde 60 zamlanmış. Örneğin bolonez soslu makarna 100 TL, Biftek ise 145 TL olacak. 

İstanbul'un ünlü restoranları, Papermoon ile Sunset de bu yaz müdavimlerini Bodrum Loft'ta ağırlıyor fakat fiyatları görenleri şaşırttı. Yemek yemek kişi başı 2500 TL.

SEZONLUK 750 BİN TL

Tatillerini kalabalık otellerde, tatil köylerinde geçirmek istemeyenlerin de eklenmesiyle yazlık bölgelerdeki ev, villa ve apartlarda talepte patlama yaşandı. Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye'de aylık veya sezonluk villa veya apart kiralamak isteyenler, kentine ve konumuna göre 750 bin TL'ye kadar çıkan fiyatlarla karşılaşıyor.

 

 

 

 

Son düzenlenme Cumartesi, 15 Mayıs 2021 20:02

Gazete Magazin TV