Çarşamba, 07 Nisan 2021 22:28

Sürpriz Çift Gizlice Nişanlanmış

Oy Ver!
(1 Oy)

Shailene Woodley ve Aaron Rodgers Disney World’de!

Shailene Woodley ve Aaron Rodgers, romantizmini sergilemede daha rahat olmaya başladılar. Geçen ay Hot Springs'te bir randevu gecesinin tadını çıkaran çift, hafta sonu Florida'daki Disney World'e bir gezi yaptı. Shailene ve Aaron el ele tutuşup birbirlerine sarılırken âşık olmuş gibilerdi. Aaron'un tişörtüyle mükemmel bir şekilde eşleşen Star Wars temalı yüz maskeleri taktıklarından bahsetmiyoruz bile.

 

 

29 yaşındaki oyuncu, Jeopardy'yi konuk ağırladığı sırada 37 yaşındaki nişanlısına destek verdi! Pazartesi gecesi. Shailene, Instagram hikâyelerinde yayınlanan videolarda "yapması gereken çok önemli bir duyuru" olduğunu söyledi. Kamerayı Aaron'a çevirirken şöyle dedi: "Bu adam süper seksi, çok çekici, bu sabah boynunu kazıttı, küçük bir topuzu büyüyor. Bu adam Jeopardy'ye ev sahipliği yapıyor! Bu gece!"

Aaron, 6 Şubat'taki NFL Honors töreninde nişanlandığını açıkladığında hepimizi şaşırttı. O sırada Green Bay Packers oyun kurucusu nişanlısının adını açıklamadı, ancak İnsanlar daha sonra bunun Shailene olduğunu açıkladı. Oyuncu daha sonra Jimmy Fallon'un sunduğu The Tonight Show'da nişanlandığını kendisi doğruladı ve şöyle dedi: "Nişanlandık. Ama bizim için bu yeni bir haber değil, bu yüzden biraz komik. Şu anda herkes çıldırıyor. Tam olarak ne zaman nişanlandıklarını açıklamasa da Shailene salgın sırasında tanıştıklarını söyledi.

Okunma 258 Görüntülenme! Son düzenlenme Çarşamba, 07 Nisan 2021 22:43

Hava Durumu

Showers

9°C

Istanbul

Showers

Nem: 91%

Rüzgar: 22 km/h

  • 17 Nisan 2021

    Scattered Showers 13°C 8°C

  • 18 Nisan 2021

    Bulutlu 18°C 9°C

Gazete Magazin TV