Perşembe, 08 Nisan 2021 12:34

BURÇİN TERZİOĞLU: FAKE HESABIM VAR

Oy Ver!
(0 Oylar)

Geçtiğimiz günlerde Burçin Terzioğlu, İbrahim Selim'in YouTube'da ki programına konuştu. İşte Burçin Terzioğlu'nun bilinmeyenleri...

"FAKE ADRESİM VAR"

"Fake adresim var, abuk subuk bir şeye bakmak istediğimde oradan bakıyorum."

"ASTROLOJİYE İNANIRIM"

"Faldan çok astrolojiye inanırım. Senede bir yıllık raporumu alırım."

Yasemin Özbudun - Burçin Terzioğlu

"BASKET TOPU GİBİ GEZDİM"

"20 yaşında burnumu yaptırmıştım.Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay kadar basket topu gibi gezdim."

"DOLANDIRILDIM"

Terzioğlu ayrıca başından geçen ilginç bir olayı da anlattı. Bir dönem dolandırıldığını söyleyen oyuncu, "Televizyon bozuldu. Ses var görüntü yok. Tamirci çağırdık. Bir parça lazımmış, parasını peşin ödeyin, gelip evde takacağız dediler. Televizyon parasına yakın bir para verdik, bir daha ulaşamadık. Daha kötüsü, televizyon bozuk değilmiş. Kumanda da bir tuş varmış ekran karartan, ona basılmış..." dedi.

"GASTRONOMİ OKUDUM"

Yemek yemeyi çok sevdiğini belirten 41 yaşındaki oyuncu, bu yüzden de üniversitede gastronomi bölümünü bitirdiğini söyledi. Terzioğlu, "Kötü yemek sevmem. Mutsuz olurum. İyi yemek seviyorsam, iyi yemek yapmalıyım diye düşündüm. O yüzden de işletme ile beraber gastronomi okudum." dedi.

"ÇOCUK OYUNCULAR AÇSA PARAMPARÇA OLUYORUM"

4 yaşında oyunculuğa başladığını belirten Terzioğlu, "Bu kızdan bir şey olur dediler herhalde ki devamı geldi. İşten ziyade oyun gibi geliyordu o zamanlar. Ama gece 02.00'da uykundan uyandırılıp, sahneye bırakıldığında aslında onun bir oyun olmadığını hissediyorsun." dedi.

Terzioğlu, "Çalıştığım sette bir çocuk oyuncu varsa uykusunun geldiğini görüyorsam ya da yemek saatine daha var ama karnının acıktığını görüyorsam paramparça oluyorum." ifadelerini kullandı.

 

Okunma 47 Görüntülenme! Son düzenlenme Perşembe, 08 Nisan 2021 12:48

Hava Durumu

Showers

9°C

Istanbul

Showers

Nem: 91%

Rüzgar: 22 km/h

  • 17 Nisan 2021

    Scattered Showers 13°C 9°C

  • 18 Nisan 2021

    Bulutlu 18°C 9°C

Gazete Magazin TV