Cuma, 16 Nisan 2021 11:30

Senem Kuyucuoğlu: O kadın benim sevgilim!

Oy Ver!
(1 Oy)

Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu'ndan İtiraflar

Geçtiğimiz haftalarda kadın partneriyle öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaşması ile hatırlanan Senem Kuyucuoğlu, "Evet öpüştüğümüz doğrudur. Kendisi benim sevgilim olur. Nişantaşı'nda aynı evde yaşıyoruz. Bana göre çok cici bir kız. Aynı zamanda bir tarafı Rus diğer tarafı İranlı olduğu için onu çok kıskanıyorum" ifadelerini kullandı.

“SEVGİLİSİYLE İÇ ÇAMAŞIRI MARKASI KURDU”
Sevgilisi hakkında bilgi veren eski model, "Yarı Rus, yarı İranlı ve adı da Medis Mir. Onunla ortak bir iç çamaşırı markası da kurduk. Hedefimiz dünyaya açılmak" açıklamasında
bulundu.

“BİR PRODÜKSİYON ŞİRKETİNE ORTAK OLDUM”
Eski Türkiye güzeli, "Bir prodüksiyon şirketine ortak oldum. Reklam çekimleri, fotoğraf ve montaj gibi işlerle uğraşıyorum" dedi.

“EN YAKIN ARKADAŞIM TARAFINDAN AFİŞE EDİLDİM”
Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Katarsis’ programına konuk olan Kuyucuoğlu, özel hayatı için "Yaptığım hiçbir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir parçasıydı. Utandığım tek şey şu oldu, kalkıp tepki vermem gereken anda öyle bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Kendime bunu yakıştıramadım. Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim. Fakat en yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum" açıklamasında bulundu.

30 yaşındaki Senem Kuyucuoğlu, uyuşturucu madde kullanımı, cinsel yönelim kararı ve yaşam tarzından dolayı modellik kariyerini sonlandırmıştı.

Son düzenlenme Cuma, 16 Nisan 2021 12:38

Hava Durumu

Bulutlu

22°C

Istanbul

Bulutlu

Nem: 46%

Rüzgar: 11 km/h

  • 15 Mayıs 2021

    Partly Cloudy 24°C 12°C

  • 16 Mayıs 2021

    Scattered Showers 22°C 16°C

Gazete Magazin TV