Pazartesi, 03 Mayıs 2021 15:53

ALEYNA TİLKİ'NİN ANNESİ MÜZİK DÜNYASINA ADIM MI ATIYOR?

Oy Ver!
(1 Oy)

Sosyal medya hesabını kızı Aleyna Tilki kadar aktif kullanan Havva Öztel, takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Öztel, "Kendinize en çok hangi konuda güveniyorsunuz?" sorusuna cevap verirken "Kendime güveniyorum. Canım ben" diyerek birkaç kez kolunu öptü.

21 yaşındaki Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Orhan Gencebay'ın bir şarkısını okuyan Öztel, bu sefer de Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

MÜZİK DÜNYASINA ADIM MI ATIYOR?

"Sesiniz çok güzel, müzik dünyasına adım atmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna cevap veren Öztel, "Müzik dünyası demeyelim de belki çocuklar için bir şey yapabilirim. Sürpriz" yanıtını verdi. Hesabını aktif kullandığı için eleştirilen Havva Öztel, "Neden bu yaştan sonra popülerlik arıyorsun?" sorusuna ise "Benim popüler bir kızım var. Dolayısıyla ailesi olarak biz de popüler oluyoruz" şeklinde cevap verdi.

 Aleyna Tilki'nin annesi 'Kendime çok güveniyorum' deyip kolunu öptü

"CANIM BEN" DİYEREK KENDİSİNİ ÖPTÜ

Eğlenceli halleriyle dikkat çeken Öztel, "Kendinize en çok hangi konuda güveniyorsunuz?" sorusu üzerine "Hiç bu konuda mütevazi olamayacağım. Kendime her konuda güveniyorum. Canım ben" diyerek kendisine sarılıp öptü.

Aleyna Tilki'nin annesi 'Kendime çok güveniyorum' deyip kolunu öptü

 

 
Son düzenlenme Pazartesi, 03 Mayıs 2021 15:57

Hava Durumu

Bulutlu

19°C

Istanbul

Bulutlu

Nem: 60%

Rüzgar: 13 km/h

  • 15 Mayıs 2021

    Partly Cloudy 24°C 12°C

  • 16 Mayıs 2021

    Scattered Showers 22°C 16°C

Gazete Magazin TV