Cuma, 14 Mayıs 2021 16:06

Hilal Altınbilek estetik mi yaptırdı?

Oy Ver!
(1 Oy)

BİKİNİLİ POZLARI OLAY OLDU!

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha'sı bikinili büyüledi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek plajın en çok aranan yüzü oldu.

Yayınlandığı perşembe akşamı Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle büyüleyen Hilal Altınbilek büyüledi. Hilal Altınbilek bikinisiyle plajın en çok dikkat çeken ismi oldu! Hilal Altınbilek güzelliğiyle büyülerken büyük bir sırrı ortaya çıktı. 30 yaşına giren Hilal Altınbilek, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bayram arasında, soluğu Bodrum'da aldı. Hilal Altınbilek bikinili pozları sonrası göğüsleri olay oldu. 30 yaşındaki yıldız isimin  silikon taktırdığı ortaya çıktı.

 

Hilal Altınbilek estetikli mi?

Hilal Altınbilek estetiksiz hali ve şimdiki hali görenler estetik yaptırdı mı sorularını beraberinde getirdi. "Estetik burnum ve dişlerim var, başka estetiğim yok" açıklamasında bulundu.

 

Hilal Altınbilek'in sevgilisi kim?

 

 

Bir Zamanlar Çukurova setinde Murat Ünalmış ve Kerem Alışık ile ismi geçen Hilal Altınbilek kimseyle aşk yaşamadığı öğrenildi. Hilal Altınbilek yakın arkadaşı Mert Vidinli ile tatilini sürdürüyor.

Son düzenlenme Cuma, 14 Mayıs 2021 16:16

Gazete Magazin TV