Cumartesi, 15 Mayıs 2021 15:36

Billie Eilish ilham kaynağını açıkladı

Oy Ver!
(1 Oy)

Grammy ödüllü şarkıcı Billie Eilish, yeni tarzıyla oyuncu Demet Evgar'a benzetilmişti.

Şarkıcı, sarı saçları için nereden ilham aldığını itiraf etti. Yeşil-siyah saçlarıyla tanınan şarkıcı yeni imajını tamamlamasını altı hafta sürdüğünü söyledi.

 

Ellen DeGeneres’in programınına katılan ünlü şarkıcı, dipleri yeşil koyu siyah saçlarından nasıl platin sarısına geçmeye karar verdiğini anlattı. Bir hayranının photoshop ile saçlarının rengini değiştirdiğini söyleyen Eilish, “Uzun bir süredir sarı saçlara geçmek istiyordum. Sonra bir hayranımın yaptığı fotoğrafı gördüm, saçımı sarı yapmıştı ve ‘Bu harika, istiyorum,’ diye düşündüm” dedi.

Eilish, “Ocak ayında başladık, sanırım ilk gün 16 Ocak’tı. İki hafta hiçbir şey yapmadık, saçlarımın yatışmasını ve iyileşmesini bekledik. Sonra yine boyandı ve yine iki hafta bekledim. Sonra bir daha. Gerçekten çok uzun sürdü” diye ekledi.

Ellen DeGeneres’in programına sağlıklı ve ışıltılı sarı saçları ile katılan Eilish, saçları ile ara sıra yaşadığı sıkıntıları da anlatmayı unutmadı. “Şunu söylemeliyim, saçlarımı taradığımda dökülüyor. Ama bu yıllardır oluyor” diyen Eilish, sürekli saçlarını boyattığı için bu sıkıntıların normal olduğunu söyledi. (CNN)

 

Gazete Magazin TV