Cumartesi, 15 Mayıs 2021 16:10

MEHMET ALİ ERBİL "BOŞBOĞAZLIK YAPTIM"

Oy Ver!
(1 Oy)

Geçirdiği kazadan sonra ölümden dönen ve zorlu bir fizik tedavi sonrası yürümeye başlayan 64 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Yeniköy sahilinde güneşlenirken görüntülendi. Bayram mesajı veren Erbil, "Hepinize sağlıklı barış dolu bayram diliyorum." diyerek, Filistin halkına karşı İsrail’in yaptığı katliama da dikkat çekti. "Çoluk, çocuk kadın demeden katlediyorlar. Maalesef elimiz kolumuz bağlı bir şey yapamıyoruz. Amerika arkasında olduğu için İsrail'in." gibi açıklamalarda bulundu.

 

Muhabirin," Torununuzu görme fırsatınız oldu mu?" sorusuna Erbil," Uzaktan görüyorum, daha kucağıma allamadım yavrumu bu hastalıktan dolayı ama iki doz aşımı da oldum. Bu sebeple daha güvenliyim sürekli kontrollerim oluyor." ifadelerinde bulundu.

 

Yürümesinde dengesizlik olduğunu fakat tedavisinin iyiye gittiğini ifade eden Erbil, durumunu İbrahim Tatlıses’e benzetti.

Geçtiğimiz günlerde ekranlara dönüş yapacağına dair haberleri çıkan Mehmet Ali Erbil, " Bir iki teklif geldi, ekranları ve halkı çok özledim. Nostalji olarak Çarkıfelek ile dönmüş olursak benim için daha anlamlı olur." açıklamalarında bulundu.

 

Mehmet Ali Erbil'in Nefise Karatay ile ilgili bulunduğu "Nefise ile birlikte çektirdiğimiz o çıplak fotoğraflardan dolayı kendimi suçlu hissediyorum. Çok büyük pişmanlık yaşadım" itirafı hakkında Erbil, " O içimizde bir şeydi, boşboğazlılık yaptım. Benim de içimde olan bir vicdan azabıydı yanlış bir şey yapmıştım. Keşke hatırlatmasaydık ayıp oldu kadına evli, barklı, çocuklu." ifadelerinde bulundu.

 

DAHA FAZLASI İÇİN...

 

Gazete Magazin TV