Perşembe, 10 Haziran 2021 15:09

'SEVGİLİM BİRAZ KEKO OLABİLİR'

Oy Ver!
(0 Oylar)

Aleyna Tilki yine yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı...

Çıkardığı İngilizce şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken genç popçu Aleyna Tilki, YouTube'da ekrana getirilen İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programa konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Aleyna Tilki, 'Çok efendi, ağır, biraz keko, maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Özünde kekoluk olacak, öyle gözüküp hissettirmemek için elinden geleni yapacak.' sözleri ile herkesi şaşırttı.

Attığı her adım söylediği her sözle gündem olmayı başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, şarkı çalışmalarına hız kesmeden devam ederken İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programına konuk oldu.

Kendisine yöneltilen her soruya samimiyetle cevap veren Tilki, 'Nasıl bir ilişki istersin?' denmesi üzerine herkesi şaşırtacak şu yanıtı verdi:

'Önceden beni tanıyor olması lazım... Ama ben onun ismini bilemeyeceğim. Çiçekler, hediyeler, ayıcıklar göndermeli, ben de merak uyandırmalı! Bir gün bir şekilde ismini öğreneceğim. İlk buluşmada tek olmak istemem. Arkadaş ortamında tanışıyormuşuz gibi olalım. Çok efendi, ağır, biraz keko, maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Özünde kekoluk olacak, öyle gözüküp hissettirmemek için elinden geleni yapacak.'

Son düzenlenme Perşembe, 10 Haziran 2021 15:23

Gazete Magazin TV