Cuma, 11 Haziran 2021 19:18

DOĞUŞ: İNGİLİZCE ŞARKI OKUYANLAR ÇAKILDI

Oy Ver!
(3 Oylar)

Şarkıcı Doğuş, Akmerkez'de kameralara yansıdı... Muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı dikkat çeken açıklamalarda bulundu...

Aşı programına müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin dahil edilmesinin ardından sanat dünyasının ünlü isimleri aşı olmaya başlamıştı. Azerbaycan'da aşı olan Doğuş, aşının hiçbir yan etkisini görmediğini ikinci aşısını da bu ay içinde olacağını söyledi... Çocuklarını çok özlediğini belirten şarkıcı kısa zaman için soluğu Azerbaycan'da alacak...

"GÜZEL İŞLER OLACAK"

Yeni projelerinden bahseden ünlü şarkıcı, Lübnan'daki projesinin dünyaca ünlü bir iş olacağını, bol prodüksiyonlu bir beyazperde projesi olacağından bahsedip heyecanını dile getirdi.

"İNGİLİZCE ŞARKI OKUYAN ARKADAŞLARIM OKUMASINLAR"

Tüm dünyada yankı uyandıracak şarkı çıkaracağını söyleyen Doğuş, şarkıyı Türkçe okuyacağını, İngilizce şarkı okuyanların çakıldığını ve İngilizce şarkı söyleyenlerin Türkçe şarkı söylemesini ifade etti. 

TARKAN'I ÇOK SEVİYORUM

Doğuş, Mustafa Sandal, Kıraç ve  geçmiş dönemde Tarkan'ın A Milli Takım'a bestelediği marşlar arasında favorisinin Tarkan olduğunu ve Megastar'ı çok sevdiğini söyledi.

 

 

 

 

Son düzenlenme Cuma, 11 Haziran 2021 19:55

Gazete Magazin TV