Pazartesi, 01 Mart 2021 10:45

'Yalancı konumuna düşürüldüm' dedi... Fotoğrafları ifşa etti

Oy Ver!
(0 Oylar)

FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI 

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ, eski manken Burcu Çağrı’nın “4 yıldır beraberdik” açıklamasını “Benim o kişiyle bir ilgim yok.” sözleriyle yalanlanmıştı. Çağrı, bu sözlerin ardından harekete geçti ve Emre Altuğ ile çekildikleri fotoğrafları ifşa etti.

Geçtiğimiz günlerde Emre Altuğ’a eski manken Burcu Çağrı’nın “4 yıldır birlikteydik. Kimse ilişkimizi yok sayamaz. Bütün çevresi biliyordu. Fakat ayrıldık” sözleri hatırlatıldı. Ünlü şarkıcı, açıklamaları yalanlayarak kabul etmediğini söyledi: “Benim o kişi ile bir ilgim yok. O çıkan haberler doğru değil.”

Emre Altuğ'un çok konuşulan açıklamasının ardından eski manken Burcu Çağrı suskunluğunu bozdu. Sosyal medya hesabından Altuğ ile yer aldıkları fotoğrafları paylaştı. 'Yalancı konumuna düşürülmeye çalıştım' diyen Çağrı fotoğrafların altına 'Beni tanıyan ve seven yakınlarımın nezdinde yalancı konumuna düşürülmeye çalışıldığım için bu paylaşımı yapma ihtiyacı hissettim...' notunu düştü. Eski mankenin bu paylaşımının ardından gözler şarkıcı Emre Altuğ'a çevrildi.

Okunma 37 Görüntülenme!

Hava Durumu

Showers

10°C

Istanbul

Showers

Nem: 81%

Rüzgar: 20 km/h

  • 17 Nisan 2021

    Scattered Showers 13°C 9°C

  • 18 Nisan 2021

    Bulutlu 18°C 9°C

Gazete Magazin TV