Perşembe, 20 Mayıs 2021 15:25

Çivi Çakmadan duvarlar nasıl dekore edilir?

Oy Ver!
(1 Oy)

BÜYÜLEYİCİ DUVARLAR

Duvarı dekore etmeye başlamadan önce Asmak istediğiniz nesnenin ağırlığını hesaba katmalısınız. Duvarda delik açmak istemiyorsanız, resmin de çok ağır olamayacağını unutmayın. Bununla birlikte, 6 kg'a kadar çerçeve asmanıza izin veren çözümler vardır. 

 

 

Akılda tutulması gereken bir diğer husus, bir tabloyu nereye asmak istediğinizdir. Tüm duvarlar kaplama açısından aynı değildir (gotelé, duvar kağıdı, fayans ...) , bu nedenle resimleri delik açmadan asmak için tüm kaynaklar işe yaramayacaktır.

 

 

Raflarda desteklenen çerçeveler

 

Duvara bir raf yerleştirmek için birkaç delik açmak bir şey ve duvarınızı deliklerle dolu bir Gruyère peynirine çevirmek zorunda kalmak başka bir şey çünkü bir fotoğraf ve resim galerisi yapmaya karar verdiniz. Raflar zaten çalışıyor olabilir veya çalışıyor olabilir. Bu yüzden onu süslemek ve matkabı (çok fazla) kullanmak zorunda kalmamak için kolay ve ucuz bir fikir , raflardaki resimleri desteklemektir. Ayrıca sadece 10 santimetre var, bu yüzden fazla yer kaplamıyorlar.

 

Bir kitaplık ve çerçeveler

 

Bir kitaplık yerleştirin, depolanmış olursunuz ve resimlerinizi sergileyebilirsiniz. Ve tüm bunlar, herhangi bir delik açmadan. Herhangi bir santimetre kaybetmemek için, bu durumda merdiven boşluğundan yararlandıkları için özel yapım seçeneğiniz vardır.

 

Çift taraflı bant kullanın

 

Yapışkan şeritler olarak da adlandırılan çift taraflı bantlar, uygulaması çok kolay olan ve aynı zamanda çerçeveyi çıkarmanız gerektiğinde yüzeye zarar vermeyen cırt cırt bantlardır. Tabloyu asmak istediğiniz duvar parçasını çok iyi temizlemeniz ve kurutmanız yeterli. Yapışkan özelliklerini kaybetmemesi için bandı çok fazla dokunmamaya çalışarak yerleştirin ve ¡tachán! Çivisiz veya çekiçsiz bir resim astınız.

 

Banyoda incelik

 

Herhangi bir duvarı dekore etmeyi sevenlerden iseniz, banyoda tablo asmaktan vazgeçmeyin. Çift taraflı nem önleyici bantlar vardır, bu nedenle banyolar ve mutfaklar için mükemmeldirler.

 

Pürüzlü duvarlar için yapışkan macun kullanın

 

Yapışkan şeritler işe yaramaz. Bununla birlikte, çok iyi yapışan ve oldukça kolay ve temiz bir soyulmaya sahip çıkarılabilir bir yapıştırıcı macunu (macun benzeri) kullanabilirsiniz . Ayrıca bu tip macun sadece ve sadece pürüzlü yüzeyler için değil, boyalı duvarlarda, fayanslarda da kullanabileceğiniz için ...

 

 

Gazete Magazin TV