Salı, 06 Nisan 2021 15:00

Rege Jean Page, OLIVIA RODRIGO şarkısı seslendirdi

Oy Ver!
(1 Oy)

Olivia Rodrigo'nun "drivers license" Şarkısı Bridgerton Muamelesi Görebilir

Olivia Rodrigo, çıkış single'ı "drivers license" sayesinde müzik endüstrisinde ses getirdi ve şimdi müziği önümüzdeki sezon Bridgerton muamelesi görecek gibi görünüyor.

Olivia, bu ayın başlarında Hits Radio'da hayran sorularını yanıtlarken, Taylor Swift'in "Wildest Dreams" ve Billie Eilish'in "Bad Guy" tarzında müziğinin popüler Netflix serisinde yer alması için ve orkestra versiyonunun yapılması için yalvaran bir tweet'i yanıtladı. Önümüzdeki sezonda müziğinin öne çıkıp çıkmayacağını tam olarak söylemese de, cevabı bizi kesinlikle umutlandırdı.  "Dudaklarım mühürlendi, ama hoş bir şekilde şaşırabilirsiniz," diyerek güldü. Bridgerton'da ""drivers license"ın orkestra versiyonunu duymak, Hastings Dükü'nün zaten büyük bir hayranı olduğunu görmek mükemmel olurdu.

Aktör Regé-Jean Page, Şubat ayında Saturday Night Live ev sahipliği yaptığı konserde komik bir skeç sırasında şarkıyı seslendirdi. Page, Bridgerton'un önümüzdeki sezonunda olmayacak olsa da, Rodrigo'nun müziğinin gösteride yer alması ihtimali dört gözle beklemek için yeterli. Bu habere çok takıntılı olduğumuz için, işte gözde şarkının şovda kullanılmasının birkaç yolu:

  • Daphne, Simon'ın kaybolduğunu anımsatıyor. Hastings Dükü ve Daphne birinci sezonun sonunda mutlu bir şekilde evlenirken, şovun ikinci sezondaki yokluğunu nasıl açıklayacağına dair hiçbir şey söylenemez. Belki acı bir ayrılıkları vardır?
  • Klasik bir balo salonu sahnesi. Balo sahneleri sırasında bir avuç orkestra şarkısı yer alıyor, bu yüzden Rodrigo'nun şarkısının iki karakter birlikte dans ederken öne çıkarılması olağandışı olmaz.
  • Anthony, yeni aşkıyla günlük bir gezintiye çıkar. Rodrigo'nun gözde şarkısının köprü kısmında, kelimenin tam anlamıyla kaldırımlarda kahkahaları paylaşmaktan bahsettiği kısımda, tam olarak bunu yapan bir sahne için “drivers license” kullanmamak ihmal olur.
  • Penelope bir vagonda, kasabaya doğru tren tarafından feri çekiliyor. Penelope’nin birinci sezonunda Lady Whistledown olduğunun açığa çıkmasından beri hala şaşkınız ve Rodrigo’nun şarkısının şehirden geçmek ile ilgili olan kısmı ayarlanmasından sonra daha dramatik bir giriş olabilir mi?

 

Okunma 203 Görüntülenme! Son düzenlenme Salı, 06 Nisan 2021 17:12

Hava Durumu

Showers

10°C

Istanbul

Showers

Nem: 81%

Rüzgar: 20 km/h

  • 17 Nisan 2021

    Scattered Showers 13°C 9°C

  • 18 Nisan 2021

    Bulutlu 18°C 9°C

Gazete Magazin TV