Perşembe, 08 Nisan 2021 11:43

Sophie Turner: Bu Bir Patlama Değil

Oy Ver!
(0 Oylar)

Taylor Swift'in Joe Jonas'a Yönelik Görünen Şarkısına Tepki Verdi

Taylor Swift'in yine eski numaralarına kaldığını görüyoruz. Kasanın kilidini açıp "Swifties i önceden kaydedilmiş "Fearless" albümünde yer alan tüm şarkıların kodlarını çözmek için gönderdikten sonra, 31 yaşındaki şarkıcı Çarşamba günü "Mr. Perfectly Fine" şarkısını çıkararak hayranlarını şaşırttı. Parça ilk olarak 2008 yılında, Joe Jonas'dan ayrılmasından kısa bir süre sonra yazılmıştı. Taylor'ın kalp kırıklığını müziğine kanalize etme geçmişi göz önüne alındığında, "Mr. Perfectly Fine"ın her yerinde Joe'nun adının yazması şaşırtıcı değil. Parçada Taylor şöyle diyor, “Çünkü duydum ki kolunu yepyeni bir kızın omzuna dolamış/Ben kalbimi yerlerden toplarken, o kızın kalbini tutuyormuş” Joe ile ayrılmalarından sonra Camilla Belle ile devam etmesine atıfta bulunuyor.

 

Parçanın 7 Nisan'da düşmesinden kısa bir süre sonra, Sophie Turner tepkisini Instagram Hikâyelerinde paylaşarak, "Bu bir patlama DEĞİL" yazdı. Şarkının kapak resminin bir fotoğrafının yanı sıra Sophie, Taylor'ı etiketledi ve ardından şöyle yanıt verdi: "Kuzeyin 👑 için sonsuza dek dizini bükecek."

Joe'nun kendisi henüz yanıt vermedi, ancak Taylor'ın geçen Temmuz ayında kızları doğduğunda ona ve Sophie'ye bir bebek hediyesi gönderdiği söylendi, bu yüzden burada kötü bir şey yok gibi görünüyor. Acaba Taylor, şarkıyı çıkarmadan önce Joe ve Sophie'ye bir uyarı verdi mi?

Okunma 88 Görüntülenme!

Hava Durumu

Showers

10°C

Istanbul

Showers

Nem: 81%

Rüzgar: 20 km/h

  • 17 Nisan 2021

    Scattered Showers 13°C 9°C

  • 18 Nisan 2021

    Bulutlu 18°C 9°C

Gazete Magazin TV