Perşembe, 10 Haziran 2021 12:52

Bu sefer Başka bir Leyla

Oy Ver!
(1 Oy)

Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı belli oldu! Leyla ile Mecnun yeniden başlıyor! 

Televizyon ekranlarının efsane dizisi Leyla ile Mecnun Exxen'de geri dönüyor. Yayınlandığı dönemde çok geniş takipçi kitleleri tarafından izlenen Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden yayınlanacağının açıklanması üzerine en çok merak edilenlerden biri de yeni Leyla'nın kim olacağı olmuştu. Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı belli oldu! Leyla ile Mecnun yeniden başlıyor! İşte oyuncular

Dijital yayın platformu Exxen'de seneler sonra yeniden yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisine dair her şey merak konusu oldu. Dizinin yönetmen koltuğunda yine Onur Ünlü'nün oturacağı, senaryosunu yine Burak Aksak'ın yazacağı biliniyor. Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla'sını dizinin yönetmeni Onur Ünlü duyurdu. İşte Leyla ile Mecnun oyuncu kadrosu ve yeni Leyla...

 

 

LEYLA İLE MECNUN DİZİSİNİN YENİ LEYLASI

Leyla ve Mecnun dizisinin yönetmeni Onur Ünlü, dizinin yeni Leylasını duyurdu. Exxen'de ekranlara gelecek Leyla ile Mecnun dizisinin efsaneleşen "Leyla" karakterini Deniz Işın canlandıracak.

Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi televizyon dizileriyle tanınan 29 yaşındaki oyuncu Deniz Işın, Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı oldu.

Dizinin TRT'de yayımlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi yakalayan Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Ali Atay, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan ikinci kez ekrana gelecekler.

Leyla ile Mecnun dizisi oyuncularından gelen fotoğraflar Twitter'da ses getirdi. Oyuncu ve yönetmen Ali Atay, yeniden çekilen Leyla ile Mecnun dizisine ilişkin fotoğraf paylaşarak "Fiko’m mecnuna yetişti" notunu düştü.

Gazete Magazin TV