enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
18,8127
EURO
20,5178
ALTIN
1.168,16
BIST
4.735,71
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Az Bulutlu
10°C
İstanbul
10°C
Az Bulutlu
Perşembe Az Bulutlu
8°C
Cuma Çok Bulutlu
7°C
Cumartesi Yağmurlu
5°C
Pazar Çok Bulutlu
3°C

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu… İşte Kazananlar

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu… İşte Kazananlar
5 Aralık 2022 10:09
A+
A-

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen ‘Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Çağla Şıkel ve Cem Davran’ın sunduğu 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, Türkiye’nin yıldız isimlerini aynı çatı altında buluşturdu.

İşte bu yıl Altın Kelebek Ödülleri’ni kazanan isimler:

En iyi kadın oyuncu:
Pınar Deniz / Yargı dizisi

En iyi erkek oyuncu:
Kaan Urgancıoğlu / Yargı dizisi

En iyi dizi:
Yargı – Kanal D

En iyi yönetmen:
Ali Bilgin – Yargı dizisi

En iyi senarist:
Sema Ergenekon – Yargı Kanal D

En iyi komedi dizisi kadın oyuncu:
Ezgi Mola – Erşan Kuneri dizisi

En iyi komedi dizisi erken oyuncu:
Feyyaz Yiğit – Gibi – Exxen

En iyi komedi dizisi:
Gibi – Exxen

En iyi internet dizisi:
Dünyayla Benim Aramda – Disney Plus

En iyi YouTuber – Influencer:
Ceyda Kasabalı – Fırat Albayram – Noluyo Ya! YouTube

En iyi erkek şarkıcı:
Edis

En iyi kadın şarkıcı:
Zeynep Bastık

En iyi gündüz kuşağı programı:
Müge Anlı – ATV

En iyi kadın sunucu:
Müge Anlı

En iyi erkek sunucu:
Kenan İmirzalıoğlu

En iyi dijital içerik:
Konuşanlar – Hasan Can Kaya

Yaşam boyu onur ödülü:
Emel Sayın

En iyi fantezi müzik kadın sanatçı:
Ebru Yaşar

Yıldızı parlayanlar:
Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun, Taro Emir Tekin

En iyi arabesk müzik erkek sanatçı:
Bilal Sonses

En iyi dizi çifti:
Su Burcu Yazgı Coşkun – Onur Seyit Yaran

Eni iyi yarışma:
MasterChef

En iyi magazin programı:
Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

Başarı ödülü:
Polat Yağcı – Şarkılar Bizi Söyler

En iyi romantik komedi dizi:
Aşk Mantık İntikam

En iyi romantik komedi kadın oyuncu:
İlayda Alişan – Seversin

En iyi romantik komedi erkek oyuncu:
Burak Yörük – Seversin

En iyi halk müziği kadın şarkıcı:
Şevval Sam

En iyi halk müziği erkek şarkıcı:
Resul Dindar

En iyi spor programı:
Yüzde Yüz Futbol

En iyi çıkış yapan şarkıcı:
Köfn

En iyi rapçi:
Sefo

En iyi müzik grubu:
Dedublüman

Azerbaycan’ın parlayan yıldızı:
Turana Huseynli , Nazryn, Ayaz Babayev

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.