Çekim konsepti için; 1950’lerde New York’ta “kuğular” olarak da bilinen birçok kadın portresine bakarak geçmiş arşivleri, ideolojileri ve marka mirası yeniden incelenmiş.

2000’lerin ikonik ismi ve belki de tarihteki ilk influencer sayabileceğimiz Paris Hilton ise bu özel çekimde başrolde yer alıyor.
 
 
 

Şimdi sosyal ağ kurallarının üstün olduğu bir çağda Lanvin, yıldıza tamamen yeni bir ışık tutarak saygı duruşunda bulunuyor.

Mert Alas ve Marcus Piggot tarafından çekilen kampanya için “Yarattığı sektörde ne kadar ilerlediğini dünyaya göstermek istedim,” diyen Sialelli ekliyor “uzun sarı saçları ve ışıltılı tarzıyla oldukça tanınıyor, biz ise bu çekimde dönüşme yeteneğine ışık tutmak istedik – tıpkı bir kuğu gibi.”

Hilton ise bu kampanya için oldukça heyecanlı. “İlkbahar/Yaz kampanyaları için LANVIN ile birlikte çalışmaktan ve markanın mirasına katkıda bulunmaktan onur duyuyorum.”

“Her zaman modaevinin hayranı oldum ve şahsen kurucu Jeanne Lanvin’e hayranım. 130 yıl sonra hala var olan küçük bir dükkandan bir imparatorluk kurabildi. Girişimci ruhu inanılmaz – size de başka birini hatırlatıyor mu?”

 
 
 
 
KAYNAK: Marie Claire